Świat zwariował? i ja też. Wszystko dzieje się szybko, czasami aż za bardzo. Właśnie wtedy licząy się uchwycenie tych szczególnych momentów w naszym życiu. W mojej pasji, którą jest fotografowanie chodzi to żeby zamknąć te wyjątkowe chwile w aparacie, a następnie wywołać je na papier po to, aby na twarzy pojawił się uśmiech. Tak własnie, tak po prostu zwyczajnie, wzbudzić radość z zatrzymanej, uwiecznionej na lata chwili, myślę że to bardzo cenne i wielu ludziom potrzebne.

Nie lubię pisać ani mówić zbyt wiele o sobie, dlatego będzie krótko.

Z wykształcenia jestem pielęgniarzem, kiedyś grałem trochę na perkusji i mam motocykl, który stoi od roku nieodpalany w garażu, bo mam nową miłość, której staram się poświęcać jak najwięcej czasu - moją córeczkę Hanię.

Fotografią zajmuję się już od paru lat i cały czas staram się rozwijać, aby doskonalić techniki uwieczniania tych szczególnych wydarzeń w naszym życiu do jakich należą m.in. śluby, chrzty czy narodziny dzieci.

Wszystkim moim dotychczasowym klientom dziękuję za zaufanie i dalsze polecanie. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z moją stroną oraz polubienia fanpage mojej firmy na Facebooku.

Andrzej Agopsowicz

o mnie