PAULA I MATEUSZ | Zabawa weselna w Dworku Bogumiłów

uśmiech, konfetti, młoda para

Niewinny początek, bardzo winne fotografie zabawy weselnej

Zaczyna się dosyć niewinnie, piękny słoneczny dzień. Mimo że to koniec września, to mamy przepiękną polską złotą jesień, a właściwie piękne lato tej jesieni. Ślub o tej porze roku zawsze może zaskoczyć. Tym razem się udało i młoda para “załatwiła” przepiękną pogodę na uroczystość i na fotografie. Mateusz szykował się w gronie rodzinnym, po domu biegają dzieciaki, a u Pauli również miło, ślubnie, nastrojowo. Szybki first look młodej pary, błogosławieństwo i ruszyli… ale jeszcze nie na zabawę weselną…

Szybka sesja ślubna jeszcze przed ślubem

Ruszyli na krótką sesję w Mercedesie, ale jeszcze przed ceremonią. Co prawda Paula i Mateusz obmyślili już plan sesji po ślubie, na spokojnie gdy już odpoczną. Jednak kilka zdjęć w dniu ślubu nie zaszkodzi. Zazwyczaj na takie krótkie przytulańce wyskakujemy w trakcie zabawy, kiedy opadną kurz i emocje po pierwszym tańcu. Potem wracam do reportażu ślubnego aby w dalszym ciągu wyłapywać ważne dla pary momenty. Tym razem było inaczej, bo plan szalonej zabawy weselnej był mocno napięty.

Gdy punktem kulminacyjnym staje się całe wesele

Nie chcę Wam krok po kroku relacjonować i opisywać przebiegu uroczystości ślubnych Pauli i Mateusza, bo to możecie zobaczyć na zdjęciach. Niemniej po pięknej ceremonii w Kościele przyszedł czas ruszyć do Dworku w Bogumiłowie nieopodal Żar. Klimatycznie, romantycznie, sielankowo, aż tu nagle okazuje się, że po tej imprezie będą zakwasy.

O kondycję taneczną i aktywność na parkiecie zadbał DJ Wodzirej Bartek Iwanowski, ze swoimi świetnymi pomysłami i animacjami weselnymi. Od momentu, gdy przechwycił gości w swoje ręce nie było zmiłuj. Mnóstwo pozytywnej energii, tańca i zabaw, czyli impreza na której fotografie zabawy weselnej robią się same.

Gdy wracam do domu ze ślubu zazwyczaj cieszy mi się micha. Tym razem cieszyła mi się bardzo szeroko, ale następnego dnia faktycznie miałem zakwasy.

Miejsce wesela: Dworek Bogumiłów
Filmował: Krystian z Fabryka Ślubna
Świetną zabawę poprowadził: Bartosz Iwanowski


Prev PATRYCJA I ANDRZEJ - REPORTAŻ ŚLUBNY ŁĘKNICA - LUBUSKIE
Next Sesja ślubna Patrycji i Andrzeja | Pałac Książęcy w Żaganiu
fotografia ślubna, sesja ślubna, słońce

Leave a comment