Pudełka na miarę Waszych wspomnień

drewniane pudełka

Czyli o tym jak pięknie można oddać Wasze zdjęcia ślubne i rodzinne

Od początku swojej działalności z fotografią ślubną, oddanie zdjęć w namacalnej formie było moim priorytetem. Po prostu nie wyborażałem sobie klientom ślubnym, czy rodzinnym oddać zdjęcia tylko na pendrivie, płycie lub w formie elektronicznej galerii. Zdjęcie trzymane w ręce ma zupełnie inną wartość, moim zdaniem o wiele większą niż oglądane na laptopie, czy w telefonie. Wszystko fajnie, ale przecież zdjęcia trzeba jakoś oddać.

Luzem w kolorowej kopercie z fotograficznego labu – ten pomysł zdecydowanie odpada w przedbiegach. Dlatego na początku postawiłem na pudełka, które sam malowałem, ozdabiałem a nawet wysyłałem do Opola do naszej koleżanki, by tam je wygrawerować. Nie ukrywam, że efekt końcowy i fakt zmajstrowania tego samemu, dawały mi wielką frajdę. Jednak największą frajdę przyniosło odkrycie sklepu ekipy Drewnianysklep.pl

To właśnie Ci Państwo zaczęli tworzyć pudełka bliskie memu sercu, a cały proces ich zamawiania bardzo odciążył mnie w mojej pracy. Teraz nie muszę się martwić o dostawę pudełek, zakup farby i o to, że laser źle przypali imiona pary młodej. Po prostu zamawiam, czekam na kuriera. Zacznijmy jednak od początku, jak z tymi ich pudełkami sprawa wygląda.

drewniane pudełko, zdjęcia
drewniane pudełko na odbitki

Najpiękniejsze chwile w życiu zasługują na zapamiętanie. W różnorodnych, lecz wyjątkowo szczególnych chwilach – często towarzyszy nam profesjonalny fotograf w celu utrwalenia naszych wspomnień. Aby usługa fotograficzna została dopięta na ostatni guzik, oprócz zdjęć warto skupić się na każdym – nawet najdrobniejszym detalu.

Dopełnienie jakości swojej pracy – w wyjątkowy sposób

Każdy fotograf posiada odmienny charakter pracy. Całokształt sesji może przybrać tematykę rustykalną, góralską, glamour lub nowoczesną. Jedna kwestia pozostaje jednak stała. Każdy fotograf musi oddać swoją pracę w sposób, który podkreśli jej wartość. Coraz większym uznaniem cieszą się ekologiczne przedmioty wykonane ręcznie. Wszelkie dodatki w postaci drewnianych pendrivów, pudełek na zdjęcia oraz albumów – są idealnym dodatkiem. Obecnie klienci poszukują nietuzinkowości i doceniają wszelką innowacyjność, dlatego warto rozejrzeć się za opakowaniami, które spełnią ich oczekiwania.

szklane pudełko, odbitki

Wyjątkowe pudełka

Współpraca z  drewnianym sklepem owocuje zadowoleniem klientów i pozytywnym odbiorem  gotowego dzieła. Wprowadzenie do swojej oferty drewnianych opakowań na zdjęcia i filmy, podkreśla prestiż wykonywanych zdjęć i ogrom pracy jaki się w nie włożyło. Chcąc wprowadzić do oferty nowe urozmaicenia, decyduję się na artykuły najwyższej jakości. Sklep oferuje ręcznie robione drewniane pudełka do przechowywania fotografii oraz filmów na pendrive. Możliwe jest również zamówienie  szklanych szkatułek oraz pudełek posiadających szklane wstawki. Niezwykle istotna jest również możliwość personalizacji, dodania własnego loga, ulubionego cytatu, lub daty ślubu pary młodej, dla której wykonuję usługę.

drewniane pudełko na pendrive

Pudełka drewniane

Charakteryzują się wykonaniem z naturalnych surowców – prawdziwego drewna. Stanowią solidną ozdobę, która skutecznie zabezpieczy wszelkie pamiątki fotograficzne. Dostępne są  drewniane pudełka przeznaczone na albumy pamiątkowe oraz pudełka ze specjalnymi przegródkami na pojedyncze fotografie. Każde pudełko może zostać dodatkowo spersonalizowane, co podnosi jego wartość sentymentalną. Wszelkie wzory grawerów mogą być przesłane przez klienta lub można skorzystać z tych, które dostępne są w obszernej bazie grafik.

Pudełka drewniane posiadają dodatkową zaletę – mogą zawierać unikatową wyściółkę z mchu lub naturalnego owczego futerka co dodatkowo podkreśla ich ekologiczny charakter. Warto również nadmienić, że pudełka zdobione są ekologicznymi lakierami.

leśny pendrive

Szkatułki szklane

Ostatnim krzykiem mody stały się również szklane szkatułki. Są one ponadczasowe i dzięki swojej rustykalności pasują także do nowoczesnych wystrojów – nawet glamour. Dzięki indywidualnemu doborowi można przechowywać w nich zarówno albumy, zdjęcia jak i pendrivy. Podobnie jak w ofercie pudełek drewnianych istnieje możliwość personalizacji szkatułek poprzez naniesienie wybranego graweru. Można także wykorzystać autorskie wzory i dać się ponieść wyobraźni. Szklane szkatułki są wykonywane ręcznie i dopracowane, nawet w najmniejszych szczegółach.

szklane pudełko na zdjęcia
szklana szkatułka, pendrive

Jakość odbitek

W moim fachu szczególnie ważna jest jakość odbitek, które wręczam klientowi. Wywołanie zdjęć w najwyższej jakości jest kwestią priorytetową. Muszą cechować się świetną kolorystyką i trwałością. W ofercie drewnianego sklepu można znaleźć także usługę wywoływania odbitek, co dopełnia całą ofertę. Zdjęcia wykonywane są na specjalistycznym, oryginalnym papierze FUJI. Cały proces jest ekspresowy. Wystarczy jedynie poprzez kreator wgrać interesujące zdjęcia, wybrać pożądany format oraz inne urozmaicenia typu: rodzaj papieru, gatunek jego gramatury, bądź też opcję zdjęć ramkowanych.

odbitki

Klikam i zamawiam… wraz z kawą z kuchni

Podsumowując – wszystko to mam na wyciągnięcie dłoni w jednym miejscu w sieci. Mam dzięki temu więcej czasu na obsługę klientów, że nie wspomnę o czasie prywatnym poza pracą. Wystarczy zaparzyć kawę, wygodnie usiąść w fotelu, i poklikać na ich stronie. Efekt końcowy przyjeżdża do mnie kurierem i jedyne zmartwienie, to jak zjeść tą całą ilość krówek, które Drewnianysklep.pl dorzucają do każdego zamówienia.

panna młoda, ślub Dwór Świętoszówka
Prev Wesele w Dworze Świętoszówka - Ewelina i Sebastian

Leave a comment